25 Ocak 2016 Pazartesi

Bahara kaç kaldı?

Geçen gün, dört bir yan karla dopdolu ve bembeyazken birden aklıma geldi. Bahara sadece 2 ay kalmış :) :) :) Benim için baharın başladığı gün 1 Nisan'dır. Ocak ayını da neredeyse bitirdiğimize göre demek ki yeryüzünün en sevdiğim kıyafetine bürünmesine sadece 2 ay kaldı. Ondan sonra gelsin çiçekler, böcekler, havada hoş bir koku, içimde tatlı kıpırtılar. Bahara olan aşkımı ve her kışın sonuna doğru iyice depreşen bahar özlemimi hakkıyla nasıl anlatabilirim, gerçekten bilmiyorum.
Geçen hafta sonu oturdum craft odamı derledim topladım ve tekrar dağıtmadan hemen önce birkaç kare fotoğrafını çektim. Ayrıca 2015 kitap karnemi çıkardım. Okuduğum her kitabı not ettiğim kitap günlüğümü güncelledim. 52 haftada toplam 56 kitap ve Flow, Kafa ve Kafka Okur dergilerinden oluşan en az 18-20 dergi okumuşum!! Her zaman çok okuyan biri oldum ama sanırım 2015 bu konuda rekor bir yıl olmuş. Haydi dergileri bir yana bırakalım, 52 haftada 56 kitap demek, her hafta en az 1 kitap demek :)

Aslında 2015'ten 2016'ya geçerken hem hoş, hem de çok iyi sonuçlar veren bazı aksiyonlar da aldım :) İmkan bulursam onları da ayrı bir yazıda anlatmak istiyorum.  Şimdilik kucak dolusu sevgiler.

2 yorum :

  1. Sabah aynı şeyi konuştuk eşimle, bahara azıcık kaldı :) Bende en çok bahar aylarını severim, büyük bir enerji verir insana.. Ayrıca 56 kitap maşallah diyorum size :) Sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim. Gelsin de keyfini sürelim. Sevgiler.

      Sil