21 Ekim 2016 Cuma

Yeni yılda yeni plannerlar

 
 
Ne düşünüyorum biliyor musunuz? Bu hayatta kaçırılmış fırsatların çoğu, imkansızlıklar ve olanaksızlıklardan ziyade cesaret edememekten ve akıllardaki 'acaba'lardan dolayı kaçırılmıştır. Çünkü insan bir kere cesaret edip bir yola atıldı mı, neticesini mutlaka alıyor.
İpek (Tarako), benim atölyelerimden birine katılmıştı geçen yıl. O zamandan beri de iletişim halindeydik. Uzun zamandır aklında olan fikri uygulamaya koymuş: tasarlamış, planlamış, ürettirmiş ve şimdi sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Benden de tanıtım konusunda ufak bir destek rica etti ve ben tabi ki seve seve sizi bilgilendirmek istedim. Ajanda kullanmayı, yazıp çizmeyi, anı kaydetmeyi sevenler için 2017 yılına özel plannerlar hazırlamış İpek. Bu plannerlarda günlük plan programınızı takip edip, beslenme-kalori-diyet kayıtlarınızı tutabilir, unutmak istemediğiniz şeyleri kayıt altına alabilirsiniz.
Bu plannerlar kişiye özel hazırlanabildiği gibi, kutusu içinde minik hediyeler de yer alıyormuş. Detaylı incelemek isteyenler iperkplanner (iperkdesign) instagram sayfasından inceleyebilir veya iperkdesign@gmail.com hesabından İpek'e ulaşabilirler. Ayrıca www.iperkdesign.com web sayfası da 24 Ekim pazartesi gününden itibaren aktif hale gelecekmiş. (Görsellerin tamamı iperkdesign'ın instagram sayfasından alınmıştır)
 
Vesile ile herkese mutlu hafta sonları diliyorum.
 

1 yorum :