23 Temmuz 2013 Salı

Küçük güzel şeyler 2 / Little pretty things 2

 
Dantel, güpür, fisto, kurdele ve bilimum bu tarz malzemeyi çok sevdiğimi burada anlatmıştım size. Bu konuda çok yeni bir keşfim oldu. Eminönü'nü her nekadar çok sevsem de, bunları almak için her seferinde Eminönü'ne gitmek zor oluyordu ama meğer burnumun dibinde kocaman ve çok ekonomik bir mağaza varmış. Bir an önce bunlarla birlikte masamın başına oturmak için sabırsızlanıyorum.   Öncelikli bir uygulama var aklımda, yaptığım zaman paylaşacağım. Bakalım siz de beğenecek misiniz.
--
 
In one of the earlier posts, here, I wrote how much I love these kind of stuff... I have a new discovery related to these. In Istanbul, there is a place called Eminönü. This is such a place that you can find everything at every price (This is the top 5 place to see in Istanbul, pls note down for your next visit :)). I looove that place but it is so far away from my home. In any case, I used to go Eminönü to shop for these. Recently, I discovered that, just 500 metres away from me, there is a very big store which sells this kind of stuff for very reasonable prices. I have something in my mind to make with these in no time. Let's see if you like it once I finish.  
 

2 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. Şişli'de. Abide-i Hürriyet Caddesine çıkan sokakların birinde, şu an sokak adını tam olarak bilemiyorum ama eğer bu tarafa yolunuz düşüyorsa bana yazın, detaylı tarif vermeye çalışayım size.

      Sil