23 Ocak 2014 Perşembe

Atölyelerimiz haftaya başlıyor / Our workshops starts next week

Cafe Craft İstanbul'un 2014 projelerinden birisi olan atölyeler haftaya başlıyor... Kağıda ve kağıt çalışmalarına duyduğum aşkla yola çıkan birisi olarak, uzun zaman önce kafamda tasarladığım atölye çalışmaları fikrini hayata geçiriyorum. Hemen tamamı yurt dışından toparlanmış birbirinden güzel craft malzemeleri ile fikirler ve yöntemler benden, sohbet muhabbet eşliğinde eğlenmek, yaratıcı ürünler ortaya çıkarmak ve yaptığınız herşeyi eve götürmek sizden :)
--
Cafe Craft Istanbul starts one of its 2014 projects; workshops ! My point of start was the love for paper and papercrafts and now, I start workshops just next week. Almost all of the craft materials are gathered from abroad. I will bring new ideas and how-to-dos during these workshops. (English speaking participators are wellcome.)


 
Birinci atölyemiz el yapımı kırtasiye ürünleri üzerine. Defterler, kağıt çantalar, tebrik kartları ve zarflar sadece birkaçı. Sofistike craft malzemeleri (desenli bantlar, damgalar, delgeçler vb) ve özel dizayn kağıtlar ile ortaya çıkacak ürünler çok sevimli ve eğlenceli olacak. Bu atölyemizin tarihi 30 Ocak Perşembe, 13:00-15:00 arası.
--
First workshop is about DIY stationary... Notebooks, craft bags, cards and envelopes are just a few example from the course. The result outputs will be very cute with the help of sophisticated craft materials (washi tapes, punches, stamps) and designed paper. First workshop is on 30 January, at 13:00-15:00.

İkinci atölyemiz parti dekoru atölyesi. Kağıtla neler yapmayacağız ki! Kağıt balonlar, parti püskülleri, flamalar, zincirler, akordeon süsler ve özel fotoğraf köşeleri... Ev ve bahçe partileriniz, her türlü klişeden uzak, sade ve elegan birer kağıt şölenine dönüşecek. Bu atölyemizin tarihi 16 Şubat Pazar, 13:00:15:00.
--
Second one is party decoration (made by paper) We will do many things. Tissue pompoms, garlands, akordeon deco and special photo corners. Your parties at home or in the garden will be very special. This is dated to 16 February at 13:00-15:00.
 
Ve şimdilik sonuncu atölyemiz, elde dikiş üzerine. Kitaplarımız, telefon ve selpak mendillerimiz için şirin kılıflar yapacağız. Onlarca kumaş çeşidi ile çok sevimli ürünler ortaya çıkaracağız. Bu atölyemiz 9 Mart pazar günü 13:00-15:00 arasında.
--
And last one is about hand stitch. We will make cases for phones, books, tissues and more. Plenty of cute fabrics will be at your disposal. This workshop is on 9 of March Sunday,  at 13:00-15:00
 
 
Tüm atölyelerimizi, oldukça merkezi bir konumda bulunan son derece sevimli Koşuyolu Sanat Atölyesi'nde) yapacağız. Buradan çıkmak istemeyeceksiniz. (www.kosuyolusanatatolyesi.com) İlk üç atölyemiz yetişkinler için olmakla birlikte devamında yeni içerikli atölyeler ve çocuklar için farklı atölyeler de gelecek. Duyurular için takipte kalın. Her türlü soru ve yorumlarınız için cafecraftistanbul@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Gruplara özel oturumlar ve indirimler mümkün.
--
All workshops will be held at Koşuyolu Sanat Merkezi (Koşuyolu Art Center) You would not want to leave such a cute this place. (www.kosuyolusanatatolyesi.com) There will be some next workshops as well. Pls send your questions to cafecraftistanbul@gmail.com... English is wellcome and we can arrange special workshops for groups. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder