31 Ocak 2014 Cuma

İlk hobi atölyemin ardından / After my first craft workshop

 Hayat çok büyük bir armağan, onu daha da değerli kılan ise peşine düşüp sonunda yakalamayı başardığımız hayaller. 2013 benim için birçok hayalimin zihnimde filizlendiği bir yıldı. İlki kitap projemdi ki inşallah Şubat ayında raflarda. İkincisi ise hobi atölyelerimdi ve ilkini dün yaptım. Çok değerli misafirlerle, çok cici bir atölyede, benim gibi el yapımını sevenlerle keyifli vakit geçirdik. Üçüncü hayalim ise sırada ama onu açıklamaya daha vakit var :) Onun da hayata geçmesine çok az vakit kaldı. Vakti gelince onu da açıklayacağım.
---
Life is the biggest gift to us. What makes it much more precious is the dreams that we could catch during our life. 2013 was the year that some of my dreams are seeded on my mind. First one was the craft book project and it will be on shelves in February. Second one was these craft workshops and yesterday, I held my first workshop. It was a very special day for me which I hosted craft lovers like me, at my workshop. My third dream is on the way but it needs a little more time before I outspoke about it :)
Başlamadan önce kısa bir tanışma faslı / A little introductory part before we start.
 
 Harıl harıl çalışan katılımcılarım :) / My participators are working hard :)
 
 Bu gördüğünüz harika bir el yapımı defter oldu sonunda. / This one turned out to be a very nice hand made notebook.
 
 
 Mini büfemizi maalesef çekmemişim ama tüm atölye boyunca leziz atıştırmalıklarımız katılımcılara enerji verdi. / I forgot to photograph our little buffet but there was one offering delicious catering to participators.
 
 
 
 
Bu bant bu desene uyar mı acaba ? / Is this tape ok for this paper ?
 
El yapımı defterler / Hand made notebooks 
 
El yapımı kağıt çantalar / Hand made paper bags
 
 Katılımcılardan sevgili Kübra'nın içi Toblerone dolu armağanı, ilk atölyem olduğu için bunu benim için hazırlamış. Ne kadar ince... / Kubra's (One of participators) hand made gift to me since this is my first workshop. I am so touched by her thoughtfullness. 
 
Atölyem için hazırladığım mini pano / My little display that I prepared for my workshop...
--
Aşağıda afişini gördüğünüz sıradaki atölye 16 Şubatta yine Koşuyolu Sanat Atölyesi'nde. Bu seferkinde kendi partilerinizi dekore edebilmeniz için kağıt dekor öğeleri (Kağıt ve tül balonlar, parti zincirleri, akordeon süsler vb) yapacağız. Kayıt için cafecraftistanbul@gmail.com'a mail atabilirsiniz.
---
Next workshop is on 16th February. We will make decorations for your own home and garden parties (Tissue and tulle pompoms, akordeon decorations and much more) Pls write to cafecraftistanbul@gmail.com for questions or registration.
 
 
 

4 yorum :

 1. Aaa süper bir haber buu..Çok sevindim sizin adınıza :) Hayeller hep gerçekleşsin değil mi amaa. Umarım benim hayelim de gerçekleşir.. Yavş yavaş çok daha renkli bir atölyeye dönüşeceğine eminim :) bol kazançlar sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Seabelle :) İkincisi bu pazar... Çok heyecanlı ve mutluyum :) Umarım sizin de hayalleriniz gerçek olur. Sevgiler.

   Sil
 2. harika harika gelmek destek olmak fikir paylaşmak inşallah nasip olur,ama buralardan bizimlede paylaşın o defterlerin nasıl yapıldığını lüüütfeen çok meraklandım !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Adsız, ama ben buradan paylaşırsam atölyeme hiç gelmezsiniz o zaman :) En iyisi paylaşmayayım da bana misafir olun :):) Sevgiler.

   Sil